<<<[kult<>личности]>>>

Объявление

здрасте,форумчане!!если вы хотите чтобы этот форум развивался,то пожалуйсто если не трудно оставляйте ссылки на этот форум свойм друзьям,знакомым итд. мы будем вам очень благодарны!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » <<<[kult<>личности]>>> » <<<[ГRAFFitИ]>>> » Чоловічий одяг


Чоловічий одяг

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Хочу чоловіку купити теплий светр. Де можете порадити купити? Головне, щоб светр був хорошої якості та гарно виглядав.

0

2

Я теж полюбляю якісний та гарний одяг, який частіше за все купую в магазині SIS Cashmere. Зараз на зиму обрав теплий кашеміровий джемпер синій  . Виглядає стильно та гарно. Є різні розміри. Ще там можна обрати якісні футболки, шарф, шапку.... Весь одяг з натурального кашеміру, який дуже теплий, гарний та м'який. У кого є речі з кашеміру мене зрозуміють про що я.

Отредактировано Серов (2024-01-08 12:56:35)

0

3

Чоловічий гардероб однозначно може бути скромнішим у порівнянні з різноманітністю жіночого. Але при цьому на якості економити не раджу. Краще витратитися один раз на брендові базові речі, в яких потім ходитимете і радітимете. Щодо магазинів, то мені дуже подобається цей https://theicon.ua/ua/muzhchinam/ , де все замовляю з наявності з швидкою доставкою. З розмірами теж допомагають зорієнтуватися та вибрати правильний.

0


Вы здесь » <<<[kult<>личности]>>> » <<<[ГRAFFitИ]>>> » Чоловічий одяг